Krása a móda

10 nejlepších snímků Sonakshi Sinha bez makeupu

Sonakshi Sinha je dcerou herce a politika Shatrughan Sinha a její matky Poonam Sinha. Debutovala s Bollywoodem ve filmu Dabangg, který byl největším hitem roku v roce 2010. Ona získala hodně ocenění od veřejnosti, stejně jako cena Filmfare za nejlepší ženský debut. Má velmi nevinnou tvář a vypadá velmi hezky i bez makeupu.

Krásné Sonakshi Sinha bez Makeup Fotky:

Zde jsme dali seznam neviditelných snímků bollywoodské bezvadné herečky Sonakshi Sinha bez make-upu, které vás inspirují.

1. Ochraňující oči:

Sonakshi vypadá velmi okouzlující na obrázku výše s bezvýznamným make-up. Má jen obyčejnou bílou formální košili a má stále otevřené vlasy, které spadají z pravé strany. Herečka má prostý stříbrný nosní kroužek a její úsměv, který je dost natolik, aby vypadala tak dobře.

2. Vlastní kliknutí:

Jedná se o vlastní kliknutí na obrázek Sonakshi Sinha bez make-upu. Sedí v autě a můžeme vidět, že na ni je upevněn bezpečnostní pás. Je to běžné bílé tričko a nechává si vlasy otevřené. Snaží se dát pěknou pózu na kameru, vypadá bokem a klikne.

Přečtěte si také: Fotky Bipasha Basu bez makeupu

3. Nevinný pohled:

To byla nahrána herečkou na Twitteru. Všechno, co vidíme, je její krásná tvář bez make-upu a její husté vlnité vlasy zůstaly otevřené, zatímco ona klikne. Pravděpodobně má na sobě neformální černou špičku.

4. Ranní výběr:

Toto je ještě jeden "selfie", který nahrál Sonakshi Sinha. Má na sobě bílou rukáv bez rukávů a trochu se ohnula hlavou a drží ji pěstí na bradě. Vlasy jí padaly na levé rameno a s těmi okouzlujícími očima se klepla. My jako publikum vidíme, jak hezká je dokonce bez nějakého make-upu.

5. Sonakshi v černé:

Před nástupem do Bollywoodu byla Sonakshi trochu zdravá, jak vidíme na obrázku níže. Paní je oblečená v černé barvě a má krční doplněk, který má kulaté kuličky v černé barvě a stříbrný nosní kroužek, který je často vidět na sobě. Nosí ruční tašku na rameni, která je v černé barvě s malými bílými skvrnami. Její vlasy jsou nafouknuté uprostřed a otevřené. Ona je více vyzývavá v tomto vzhledu dokonce v makeup zdarma stále.

Přečtěte si také: Sanaya Irani bez Makeup Obrázky

6. Nevinnost v jejím obličeji:

Sonakshi Sinha dědí tvář své krásné matky a má velmi hezký úsměv. Na obrázku výše vidíme, že paní je bez nějakého makeupu a vypadá stejně krásně a okouzlující.

7. Stylová Sinha:

Herečka vypadá extrémně stylově na obraze zvláště kvůli svraštěným vlasům, které má trochu rozdělené přední a zbytek na zádech s pomocí nebo lesklou vlasovou kapela. Má na sobě šedozelené šaty s fialovým okrajem. Má krásné stříbrné a oxidované řetězy kolem krku a módní pár slunečních brýlí. Zde je velmi krásná a lákavá dokonce ani v žádném make-upu.

Vidět víc: Celebrity bez make - upu Bollywood

8. Walking In Casuals:

Na obrázku výše je zřejmé, že herečka ráda zůstává bez makeupu jednoduchá. Má na sobě šedé a modré džíny s růžovou a bílou košilovou košilou, zasazenou a zaskvělou; takže vypadá funky. Nosí tištěnou tašku a nosí dlouhý řetízek.

9. Sladký pohled:

Sonakshi sladce pohlédne na kameru a vidíme, že má na sobě tenkou růžovou špičku a černou zevnitř. Natáhla si vlasy a nechala je otevřená. Má ruku s těžkými černými náramky a nemá na tváři žádný make-up.

Přečtěte si také: Rakhi Sawant bez Makeup Obrázky

10. Na letišti:

Sonakshi kliknul na letišti na obrázku výše. Má na sobě bílou košili s rukávy složenými do paže a černou kalhotou. Chůze chytře ruce uvnitř kapes. Nosí na ramenou černý vak a na košili má zastrčený černý pár slunečních brýlí.